VVV super otsing
Login
kulus 0.14 sekundit
külastusi lehele 197517
lehel on 0 külastajat
? Programmid (1 - 6 / 6)
Videokonverentsitarkvara, millega saab korraga ka mitme (ka enam kui kahe) inimese videokonverentsi pidada. Vajab registreerimist tõeste andmetega, sest kõik teised kontod eemaldatakse. Toetab ka AIM, Jabber ja IRC vestlusi.
pole hinnatud
03:00 01.01.1970 ? Gizmo
Internetitelefon ja sõnumisaatja, millega saab Gizmo, Yahoo! Messenger, Google Talk ja Windows Live kasutajatega tasuta rääkida. Võimaldab tasuta kõneposti ja konverentskõnesid nii Gizmo kasutajate kui ka kombineeritult mobiil- ja lauatelefonidega. Superselge kõnekvaliteet, kõnede salvestamisvõimalus. Väikse tasu eest on võimalik helistada ka mobiil- ja lauatelefonidele.
pole hinnatud
03:00 01.01.1970 ? QuteCom
Avatud lähtekoodiga ja standarditel baseeruv internetitelefon. Saab helistada arvutilt-arvutile koos videoga, teha konverentskõnesid ning saata sõnumeid Wengo, MSN Messenger, Yahoo Messenger, AIM/ICQ ja Jabber kasutajatele. Raha eest saab helistada tavatelefonidele ja saata SMS-e.

Varem oli nimeks WengoPhone.
pole hinnatud
03:00 01.01.1970 ? Skype
Internetitelefon, millega saab mikrofoni ja kõlareid kasutades rääkida parema kvaliteediga kui tavatelefoniga. Saab helistada teistele Skype kasutajatele arvutilt-arvutile. Saab helistada tavatelefonidele ja saata mobiilidele SMS-e, kui ostad krediiti. Saab ka saata tavalisi sõnumeid ning teha audio- ja videokonverentse mitme inimesega korraga. Nüüd saab ka suhelda MSN võrgu kontaktidega.
pole hinnatud
21:33 12.12.2011 ? Teamspeak
Teamspeak on serveripõhine audiokonverentside pidamise tarkvara, mille põhikasutajad on mängurid.

Litsentsiinfo: Kliendi kasutamine ja serveritesse ühinemise jaoks pole vaja eraldi lintsentsi. Serveri ülesseadmise jaoks ei ole vaja litsentsi, kuid serverid on limiteeritud 32 osavõtjaga. Rohkemate liitujate jaoks on vaja eraldi litsentsi.
pole hinnatud
03:00 01.01.1970 ? Windows Live Messenger
Üks maailma populaarsemaid IM-programme. Lisaks sõnumite saatmisele võimaldab ta ka heli ja videoga suhelda, faile vahetada ning kasutada koos programme (sh. tahvlit) ja palju muud.
On olemas ka versioon MacOS-le ja veebiliidese kaudu kasutamiseks. Lisaks saab Windows Live Messengeri kasutada ka paljude mobiilide, pihuarvutite ja nutitelefonidega.

Varem oli nimeks MSN Messenger.

Microsoft soovitab nüüd Windows Live Messenger asemel kasutada Skype'i.
pole hinnatud
|